Oromedica

Optyka

W poradni Oromedica możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy optyka. Zrealizujesz tu receptę okulistyczną, dobierzesz okulary, otrzymasz fachowe doradztwo przy doborze oprawek.

Oprawy

Oferujemy oprawy wykonane z hipoalergicznych acetatów, poprzez wytrzymały tytan, modny metal oraz praktyczne tworzywo.

Oferujemy również rozwiązania dodatkowe np. oprawy okularowe z nakładkami przeciwsłonecznymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy korzystać z ochrony przeciwsłonecznej w swoich okularach korekcyjnych używając nakładki w dowolnej sytuacji i miejscu.

Współpracujemy z uznanymi producentami opraw okularowych. W swojej ofercie posiadamy marki polskie, jak i zagraniczne, między innymi MESSIEYEWEAR, TIMBERLAND, PUCCINI, ANA HICKMANN, GUESS, MICHAEL CORS, EMPORIO ARMANI, JOOP, VERSACE, VOUGE, SOLANO.

Soczewki okularowe

Szkła okularowe różnią się między sobą rodzajem materiału z jakiego są wykonane oraz przeznaczeniem, a co za tym idzie – wyglądem i ceną.

Współczesne rozwiązania optyczne dają nieograniczone możliwości doboru soczewek okularowych do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Podstawowym podziałem soczewek okularowych jest forma korekcji do jakiej służą oraz funkcji jaką mają spełniać.

W naszym salonie posiadamy pełną gamę soczewek progresywnych, soczewek dedykowanych do pracy biurowej, jak również korygujących widzenie dalekie i bliskie.

Do soczewek dedykowane są różne powłoki od antyrefleksyjnych, fotochromowych, chroniących przed światłem niebieskim, aż po specjalne rozwiązania dla kierowców. W naszej ofercie znajdują się również soczewki barwione oraz soczewki przeciwsłoneczne z korekcją.

Oprawy dziecięce

Doskonale wiemy, że w przypadku wyboru okularów dla dzieci, nie można kierować się jedynie wadą wzroku, ale także komfortem, a przede wszystkim bezpieczeństwem ich użytkowania. Ważne jest to, że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wada wzroku nie stanowi żadnej przeszkody w wykonywaniu codziennych zajęć czy aktywności fizycznych. Oprawy są wygodne i dobrze dopasowane i nie będą stanowiły żadnego dyskomfortu dla dziecka. Dodatkowo oprawki wykonane są z różnych tworzyw i metali, co zdecydowanie jest gwarancją ich trwałości i odporności.

Soczewki kontaktowe

Główną zaletą soczewek kontaktowych jest to, że dają poczucie komfortu i swobodę funkcjonowania, niezależnie od tego, czym się zajmujesz. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment miękkich soczewek kontaktowych, korygujących wszystkie wady wzroku. W zależności od potrzeb pacjenta polecamy soczewki o jednodniowym lub przedłużonym trybie wymiany (miesięczne, dwutygodniowe).  Współpracujemy z największymi producentami soczewek i płynów do ich pielęgnacji. Nasi specjaliści oferują kompleksowe badania w celu zapewnienia dopasowania najlepszej soczewki dla oczu danego pacjenta.

W przychodni Oromedica, optykiem jest Emilia Łopuska Laskowska